bloom.lt

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISIEMS UŽSAKYMAMS

Ar stabilizuotos samanos yra gyvos? Ne. Visos samanos buvo atitinkamai apdrotos ir konservuotos stabilizacijos procesu. Šiuo pagrindu jos išlaiko tinkamą elastingumą ir šviežumą. Tačiau jie neatlieka jokių gyvybiškai svarbių funkcijų.

Ar stabilizuotas samanas reikia prižiūrėti? Ne. Visi mūsų paruošti stabilizuoti samanų paveikslai nereikalauja priežiūros. Kodėl? Jie neauga, jų nereikia karpyti, laistyti ir pan. Verta prisiminti, kad stabilizuotos samanos nesugeria dulkių, todėl šiuo požiūriu jų valyti nereikės.

Ar stabilizuotos samanos skleidžia kvapą? Taip, bet tik trumpam. Pradiniu naudojimo laikotarpiu stabilizuoti augalai ir samanos skleidžia natūralų kvapą. Tačiau po keliolikos dienų jis išnyksta visam laikui.

Ar mūsų samanų paveikslus galima montuoti lauke? Nerekomenduojame, nes samanos, iš kurių gaminami mūsų paveikslai, yra jautrios UV spinduliams.

Ar stabilizuotų samanų paveikslai yra ekologiški? Taip. Kokiu būdu? Per stabilizuotų samanų gyvavimo ciklą anglies dvideginio emisija pasirodo 2 kartus mažesnė nei natūralių gyvų augalų ir 4 kartus mažesnė nei sintetinių augalų. Taigi mūsų stabilizuotų samanų paveikslai yra ekologiški.

Krepšelis Uždaryti