Dirbtinių gėlių puokštė su vaza

Pagrindinės šios puokštės gėlės: bijūninės rožės, hortenzijos ir mišrūs žali lapai.

  • Unikalus dizainas
  • Nereikalauja priežiūros
  • Rankų darbo

Atkreipkite dėmesį: nėra dviejų identiškų puokščių, o jei tam tikros gėlės ar priedo šiuo metu nėra, mes jį pakeisime, kad bendras dizainas atrodytų vienodai. Atminkite, kad puokštės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos paveikslėlyje.

Taip pat gaminame dirbtinių gėlių puokštes pagal individualius užsakymus, galite kreiptis telefonu +37061000205

50.00

Kategorija:

Aprašymas

Ši nuostabi dirbtinių gėlių puokštė, kurią sudaro išskirtinai modeliuotos bijūninės rožės ir hortenzijų žiedai, žavi savo natūralumo ir elegancijos deriniu. Kiekviena dirbtinė gėlė šioje puokštėje atrodo taip tikroviškai, kad sunku patikėti, jog jos nėra tikros.

Hortenzijų žiedai, įkomponuoti tarp rožių, suteikia puokštei ypatingo žavesio. Jų spalvų paletė – nuo švelniai mėlynos iki šviesiai violetinės, kuria vizualų kontrastą su rožių gausumu. Kiekvienas hortenzijų žiedas tarsi susiformavęs iš tikrų gėlių sodo, suteikiantis puokštei ypatingą švelnumą ir romantišką atmosferą.

Ši dirbtinių gėlių puokštė ne tik išsiskiria savo estetika, bet ir suteikia jaukumo jūsų namams ar bet kuriam kito pasirinktam interjero kambariui. Tai yra meistriškai sukurtas ir subalansuotas gėlių derinys, kuris privers jūsų svečius nuolat susižavėti jo grožiu.

Mūsų tikroviškos dirbtinės gėlės išsiskiria autentišku ir kruopščiu dizainu, kuris žavi kiekvieną.

Sekite mus Facebook ir Instagram!

Papildoma informacija

Svoris 0.5 kg
Išmatavimai 35 × 35 × 35 cm