Stabilizuotų samanų paveikslas – Stačiakampis su beržo akcentu

Unikalus rankų darbo stabilizuotų samanų paveikslas su beržo akcentu.

Mūsų samanų paveikslai praturtins ir pagyvins bet kokią erdvę. Kiekvienas mūsų kūrinys yra unikalus. Kiekvieną savo darbą kuriame itin kruopščiai, skirdami išskirtinį dėmesį smulkioms detalėms. Mūsų tikslas – jums galutiniu produktu džiaugtis ilgus metus ir jį išdidžiai demonstruoti savo namuose, biure ar bet kur, kur norite papildomos gamtos.

Svarbu pabrėžti: nėra dviejų identiškų kūrinių, kiekvienas dizainas yra unikalus. Jeigu tam tikros samanos šiuo metu nėra, mes ją pakeisime, kad bendras dizainas atrodytų panašus, kaip ir nuotraukoje. Atminkite, samanų spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos paveikslėlyje.

  • Priminimas: samanų paveikslus laikyti TIK patalpoje.
  • Drėgmė: verta į tai atkreipti dėmesį, kadangi stabilizuotų samanų išvaizda priklauso nuo vidaus drėgmės. Taigi, samanas laikykite toliau nuo radiatorių ir šildytuvų.
  • Dulkės: Būtina reguliariai nupūsti dulkes šaltu oru iš plaukų džiovintuvo.
  • Stiprūs saulės spinduliai: nepalikite savo samanų paveikslo ant stiprių saulės spindulių – taip paveikslas gali prarasti savo spalvą ir tekstūrą.
Išmatavimai 30 x 40 cm

100.00

Aprašymas

Stabilizuotų samanų paveikslas – stačiakampis su beržo akcentu

Stabilizuotos samanos yra populiarus pasirinkimas patalpų aplinkai dėl mažų priežiūros reikalavimų ir ilgo tarnavimo laiko. Vienas iš pagrindinių stabilizuotų samanų naudojimo pranašumų yra tai, kad jų nereikia drėkinti, todėl tai idealus pasirinkimas tose vietose, kur vandens prieiga yra ribota arba kur laistyti augalus nepraktiška. Be to, samanų paveikslai gali klestėti esant dirbtiniam apšvietimui ir vėdinimui, todėl jie yra idealus pasirinkimas tokioms patalpoms kaip biurai, komerciniai pastatai ir namai, kur natūrali šviesa yra ribota.

Mūsų samanų paveikslai praturtins ir pagyvins bet kokią erdvę. Kiekvienas mūsų kūrinys yra unikalus. Kiekvieną savo darbą kuriame itin kruopščiai, skirdami išskirtinį dėmesį smulkioms detalėms. Mūsų tikslas – jums galutiniu produktu džiaugtis ilgus metus ir jį išdidžiai demonstruoti savo namuose, biure ar bet kur, kur norite papildomos gamtos.

Mūsų stabilizuotos samanos yra 100% natūralios ir etiškos kilmės. Renkant samanas laikomasi visų tvarių biologinių procesų, jos yra konservuojamos ir dažomos natūraliais aliejais bei maistiniais dažais.

Stabilizuotų samanų paveikslų priežiūra yra minimali, paprastai apsiribojama periodiniu dulkių nuvalymu, kad samanos atrodytų šviežios ir gyvybingos. Samanos taip pat yra labai atsparios klimato pokyčiams, todėl jas galima naudoti įvairiose patalpų aplinkose, nereikalaujant ypatingos priežiūros ar dėmesio.

Kitas stabilizuotų samanų privalumas yra tai, kad jos nepritraukia vabzdžių, todėl tai yra saugus ir sveikas pasirinkimas patalpų erdvėse. Be to, samanos gali padėti natūraliai izoliuoti patalpą, sukurdamos taikią ir raminančią aplinką.

Apskritai stabilizuotos samanos yra puikus pasirinkimas patalpų aplinkai dėl mažų priežiūros reikalavimų, ilgo tarnavimo laiko ir natūralaus grožio. Samanų paveikslai taip pat lengvai montuojami ir gali būti įtraukti į daugybę patalpų erdvių, tokių kaip sienos, lentynos ir net grindys, kad būtų sukurta unikali ir natūrali estetika.

Stabilizuotų samanų paveikslo naudojimo patalpose privalumai:

Estetika: stabilizuotos samanos gali suteikti natūralumo ir organiškumo bet kuriai erdvei, padedančios sukurti ramią ir raminančią aplinką. Samanos yra įvairių spalvų ir tekstūrų, todėl galite sukurti unikalų ir vizualiai patrauklų dizainą.

Oro kokybė: žinoma, kad samanos pasižymi natūraliomis oro valymo savybėmis, padeda iš oro pašalinti teršalus, lakiuosius organinius junginius (LOJ) ir kitus kenksmingus toksinus, todėl naudinga juos laikyti patalpose.

Patvarumas: stablizuotos samanos yra ypač patvarios ir gali tarnauti kelerius metus, nereikia keisti. Dėl to jos yra ekonomiškas ir ilgalaikis sprendimas vidaus patalpoms.

Universalumas: stabilizuotas samanas galima naudoti įvairiose patalpų erdvėse ir įvairiais būdais. Jos gali būti įtrauktas į sienas, lentynas, grindis ir net baldus, kad būtų sukurtas unikalus ir natūralus dizainas. Jos taip pat gali būti naudojamos kuriant pasirinktinius dizainus, tokius kaip logotipai, žodžiai ar formos.

Silpnas apšvietimas: samanos gali klestėti esant prastam apšvietimui, todėl puikiai tinka patalpose, kuriose negauna daug natūralios šviesos, pavyzdžiui, biuruose ar rūsiuose.

Be šių privalumų, stabilizuotų samanų paveikslai taip pat yra tvarus pasirinkimas. Skirtingai nuo gyvų augalų, jiem išgyventi nereikia vandens, trąšų ar saulės spindulių. O konservavimo procesas nekenkia ir nekenkia aplinkai. Todėl jie tampa vis populiaresnis interjero apželdinimui, architektūriniam ir renginių dizainui.

Ieškote individualaus sprendimo Jūsų biuro ar namų interjerui? Nežinote, ar rinktis vertikalų apželdinimą gyvais augalais ar stabilizuotomis samanomis? Dėl individualaus užsakymo galite kreiptis telefonu +37061000205 arba užklausą siųsti el. paštu info@bloom.lt

Sekite mus Facebook ir Instagram!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stabilizuotų samanų paveikslas – Stačiakampis su beržo akcentu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *