Stabilizuotų samanų paveikslas – Stačiakampis

Unikalus rankų darbo stabilizuotų samanų paveikslas.

Išmatavimai 30 x 40 cm

Mūsų samanų paveikslai praturtins ir pagyvins bet kokią erdvę. Kiekvienas mūsų kūrinys yra unikalus. Kiekvieną savo darbą kuriame itin kruopščiai, skirdami išskirtinį dėmesį smulkioms detalėms. Mūsų tikslas – jums galutiniu produktu džiaugtis ilgus metus ir jį išdidžiai demonstruoti savo namuose, biure ar bet kur, kur norite papildomos gamtos.

Svarbu pabrėžti: nėra dviejų identiškų kūrinių, kiekvienas dizainas yra unikalus. Jeigu tam tikros samanos šiuo metu nėra, mes ją pakeisime, kad bendras dizainas atrodytų panašus, kaip ir nuotraukoje. Atminkite, samanų spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos paveikslėlyje.

  • Priminimas: samanų paveikslus laikyti TIK patalpoje.
  • Drėgmė: verta į tai atkreipti dėmesį, kadangi stabilizuotų samanų išvaizda priklauso nuo vidaus drėgmės. Taigi, samanas laikykite toliau nuo radiatorių ir šildytuvų.
  • Dulkės: Būtina reguliariai nupūsti dulkes šaltu oru iš plaukų džiovintuvo.
  • Stiprūs saulės spinduliai: nepalikite savo samanų paveikslo ant stiprių saulės spindulių – taip paveikslas gali prarasti savo spalvą ir tekstūrą.

90.00

Aprašymas

Stabilizuotų samanų paveikslas – stačiakampis.

Mūsų samanų paveikslai praturtins ir pagyvins bet kokią erdvę. Kiekvienas mūsų kūrinys yra unikalus. Kiekvieną savo darbą kuriame itin kruopščiai, skirdami išskirtinį dėmesį smulkioms detalėms. Mūsų tikslas – jums galutiniu produktu džiaugtis ilgus metus ir jį išdidžiai demonstruoti savo namuose, biure ar bet kur, kur norite papildomos gamtos.

Vienas iš didžiausių stabilizuotų samanų privalumų ir priežastis, kodėl jos yra tinkamos laikymui patalpose, yra tai, jog jų nereikia laistyti, jos puikiai veikia naudojant dirbtinį apšvietimą ir vėdinimą, o priežiūros poreikis yra neįtikėtinai minimalus, tik periodiškai. Be to, stabilizuotų samanų paveikslas yra ilgaamžis, lengvai montuojamas, atsparus klimato pokyčiams, netraukia vabzdžių ir užtikrina natūralią garso izoliaciją.

Mūsų stabilizuotos samanos yra 100% natūralios ir etiškos kilmės. Renkant samanas laikomasi visų tvarių biologinių procesų, jos yra konservuojamos ir dažomos natūraliais aliejais bei maistiniais dažais.

Stabilizuotas samanų paveikslas – kaip jį prižiūrėti?

Nors stabilizuotų samanų dekoracijos nereiklios, reikėtų nepamiršti joms sudaryti tinkamų sąlygų. Pirma, patalpoje turi būti pakankama oro drėgmė. Skaičiuojama, kad ši drėgmė turėtų būti 40–60 % ribose. Dėl to samana išliks švelni ir išlaikys spalvą.

Antra, samanų paveikslus reikėtų laikyti nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgai veikiant saulės spinduliams, samanos išdžiūsta ir praranda spalvą. Klaidžiodami miške tikrai pastebėjote, kad šis augalas visada bėga nuo saulės.

Trečia, nepamirškite neplauti, nebarstyti ir nelaistyti samanų dekoracijų. Taip nusiplaus stabilizuojanti medžiaga, todėl samanos praras savo savybes. Tačiau tuo atveju, jei pastebėsite, kad samanos pradeda džiūti ir taip tampa trapios, gali tekti jas atsargiai apipurkšti distiliuotu vandeniu arba patalpoje pastatyti oro drėkintuvą – tai tikrai išspręs problemą. Jei laikysitės šių taisyklių, tokio tipo apdaila jums tarnaus ilgus metus. Iki 10 metų!

Kaip matote, samanų paveikslai turi daug privalumų – jų nereikia laistyti, nes samanos pačios sugeria drėgmę iš oro, užtikrindamos gaivią išvaizdą ilgus metus. Jos nekaupia dulkių, todėl idealiai tinka alergiškiems žmonėms. Taigi, jei vis dar svarstote, ar tai turėtų būti jūsų interjero detalė, tikimės, kad išsklaidėme visas jūsų abejones!

Ieškote individualaus sprendimo Jūsų biuro ar namų interjerui? Nežinote, ar rinktis vertikalų apželdinimą gyvais augalais ar stabilizuotomis samanomis? Dėl individualaus užsakymo galite kreiptis telefonu +37061000205 arba užklausą siųsti el. paštu info@bloom.lt

Sekite mus Facebook ir Instagram!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stabilizuotų samanų paveikslas – Stačiakampis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *